На Закарпатті за перший тиждень жовтня на ГРВІ захворіли майже три тисячі людей

Серед хворих 66% — це діти до 17 років  — На Закарпатті за перший тиждень жовтня на ГРВІ захворіли майже три тисячі людей
Серед хворих 66% — це діти до 17 років
Показник захворюваності становить 221,5 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу майже вдвічі, — медик Об этом сообщает nationalnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


На Закарпатті у перший тиждень жовтня з 30.09 по 06.10.2019 року спостерігається невисока інтенсивність епідемічного процесу з гострих респіраторних інфекцій.


Про таке повідомила лікар-епідеміолог відділення організації епідеміологічних досліджень Закарпатського обласного лабораторного Центру МОЗ України Любов Данич.


Данич зазначила, що кількість звернень до медичних закладів області становить 2 778 осіб.


«Інтенсивний показник захворюваності становить 221,5 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу майже вдвічі. Серед хворих 66% — це діти до 17 років (1840 випадків) та 34% дорослі (938 випадків)», — поінформувала лікар.


За словами лікаря, на стаціонарному лікуванні наразі знаходяться 4% пацієнтів, серед них традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років.


Як повідомлялося, на Прикарпатті починається епідемія грипу та ГРВІ.


Також на Донеччині у школах оголосили карантин через ГРВІ.Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/na-zakarpatti-za-pershiy-tizhden-zhovtnya-na-grvi-zahvorili-mayzhe-tri-tisyachi-lyudey-630828.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя