Я просто так цього не залишу, - кум Путіна Медведчук погрожує Зеленському | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Медведчука звернув" Об этом сообщает vkurce24.in.ua со ссылкой на СМИ.


Він навіть погрожував президенту Володимиру Зеленському.


Увага на “сольний виступ” Медведчука звернув в Telegram відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України.”Медведчук на NewsOne знову один на все ток-шоу протягом цілої години обурювався “злісним” Зеленським з приводу позбавлення ліцензії на трансляцію 112-го:

“”Ну вы извините, может, это кому-то не понравится, но за этим (лишением лицензий “112 Украина” – ред.) стоит президент господин Зеленский. Да! Президент господин Зеленский, (…) я призываю вас к борьбе!(…) И надо делать все необходимое, все возможное, чтобы подобные нарушения, подобные действия, которая в своей основе является незаконными, были пресечены. И ваши права, ваш авторитет и честное имя восстановлены во всех аспектах. И вашего канала (“112 Украина” – ред.), и других каналов. Свобода слова – это свобода слова. Я знаю многих президентов, режимы которых потом назывались преступными. Но я еще не знаю ни одного президента, при котором бы закрывались телевизионные каналы. Кто-то хочет сделать это первым? (…) Но тогда тот, кто это будет делать, должен понимать последствия”.

Три канали, на яких одні і ті ж теми, одні і ті ж експерти в студії, той же Медведчук годину один на ефірі втирає одні і ті ж кремлівські тези. Свобода слова, як то кажуть. Але, що цікаво, захищати свій 112-й Медведчук прийшов не на 112-й, а на NewsOne. Схоже, він вирішив оптимізувати активи: злити 112-й, тим самим дати суспільству потрібну жертву. І одночасно зосередити фінансування і діяльність на двох інших, розділивши за напрямками.

Принаймні, це виглядає логічно. Хоча, якщо чесно, годину Медведчука з екрану трьох телеканалів або двох – різниця не дуже принципова.”

ДжерелоПідписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/ya-prosto-tak-tsogo-ne-zalishu-kum-putina-medvedchuk-pogrozhuye-zelenskomu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя